Tým rozšířil řady, k Fados Motorsport přichází Dominik Jakeš

1
208

Stále ještě nový tým Fados Motorsport pomalu vyhlíží své první výročí a ačkoliv je jezdecká sestava silná a stabilizovaná, skauting stále běží na plné obrátky. Na rozdíl od většiny jiných týmů, které loví ve stojatých vodách českého pluginu hotové piloty s úmyslem atakovat ty nejvyšší příčky, náš tým s oblibou cílí na mladé talentované jezdce a soustředí se na jejich rozvoj. Jedním z nich je bezesporu junior Dominik Jakeš, nováček v našich řadách!

Rychlost i spolehlivost

Jméno Jakeš je jistě známé každému rallyovému fanouškovi, ovšem v případě angažování Dominika to nehrálo žádnou roli. Mluví za něj totiž jeho vlastní výsledky. Jezdec, který na pluginu působí teprve čtvrtým měsícem, všechny přesvědčuje o své rychlosti, ale zaujme také vysokou spolehlivostí a přijatelnou mírou rizika. Se svou Škodou Fabia R5 Evo si evidentně skvěle rozumí a výsledkem jsou nadějné časy v kombinaci se 73 % dokončených turnajů. „Podpisu smlouvy mezi naším týmem a novou posádkou zpravidla předchází dlouhotrvající skauting, ale tentokrát jsme se jej rozhodli o něco zkrátit. Dominik podle nás skýtá vysoký potenciál a nechtěli jsme se vystavit riziku, že by o něj projevil zájem nějaký jiný přední tým. Udělali jsme proto Dominikovi rychle nabídku a jsme rádi, že ji přijal,“ prohlásil Jan Fadler, který jezdce sledoval a vedl s ním jednání.

Tímto děkujeme Dominikovi za rychlé jednání a zbývá už jen popřát hodně úspěchů a radosti ze hry! Doufejme, že se mu u nás bude líbit.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno