Tým rozšířil řady, k Fados Motorsport přichází Dominik Jakeš

2
847

Stále ještě nový tým Fados Motorsport pomalu vyhlíží své první výročí a ačkoliv je jezdecká sestava silná a stabilizovaná, skauting stále běží na plné obrátky. Na rozdíl od většiny jiných týmů, které loví ve stojatých vodách českého pluginu hotové piloty s úmyslem atakovat ty nejvyšší příčky, náš tým s oblibou cílí na mladé talentované jezdce a soustředí se na jejich rozvoj. Jedním z nich je bezesporu junior Dominik Jakeš, nováček v našich řadách!

Rychlost i spolehlivost

Jméno Jakeš je jistě známé každému rallyovému fanouškovi, ovšem v případě angažování Dominika to nehrálo žádnou roli. Mluví za něj totiž jeho vlastní výsledky. Jezdec, který na pluginu působí teprve čtvrtým měsícem, všechny přesvědčuje o své rychlosti, ale zaujme také vysokou spolehlivostí a přijatelnou mírou rizika. Se svou Škodou Fabia R5 Evo si evidentně skvěle rozumí a výsledkem jsou nadějné časy v kombinaci se 73 % dokončených turnajů. „Podpisu smlouvy mezi naším týmem a novou posádkou zpravidla předchází dlouhotrvající skauting, ale tentokrát jsme se jej rozhodli o něco zkrátit. Dominik podle nás skýtá vysoký potenciál a nechtěli jsme se vystavit riziku, že by o něj projevil zájem nějaký jiný přední tým. Udělali jsme proto Dominikovi rychle nabídku a jsme rádi, že ji přijal,“ prohlásil Jan Fadler, který jezdce sledoval a vedl s ním jednání.

Tímto děkujeme Dominikovi za rychlé jednání a zbývá už jen popřát hodně úspěchů a radosti ze hry! Doufejme, že se mu u nás bude líbit.

2 KOMENTÁŘE

  1. Oh my goodness! Impressive article dude! Thank you so
    much, However I am having issues with your RSS. I don’t
    know the reason why I can’t subscribe to it. Is there anybody else getting identical RSS issues?
    Anyone who knows the answer can you kindly respond?
    Thanx!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno