10.8 C
Prague
Čtvrtek, 23 března, 2023
spot_img

MICHAL LAPČÍK SLAVÍ ROČNÍ VÝROČÍ SVÉHO PŘÍCHODU DO TÝMU. BLAHOPŘEJEME.

Michal se nám při té příležitosti svěřil se svými dojmy…a jelikož se jedná o „silná“ slova, tak se s Vámi o ně musíme podělit.

Tak kluci… už se to blíží 🙂 Už jen pár hodin a bude to.. na co tak čekám 29.9.2020 jsem se k vám připojil. Ano už je to rok, pamatuju si to jako včera, když mi David tehdá ještě neznámý pes napsal Ahoj, vítám krotitele WRCéček. Ano Honza Fadler, mě naverboval do zbraně a já měl usednout za Ford Focus WRC, se kterým jsem neměl najeto vůbec nic. Jezdil jsem s Fabií R5, se kterou jsem si měl co říct, ale jako úplný zelenáč ve světe RBR jsem dojížděl na prvních nebodovaných místech tudíž kolem 11-12 místa v RBR cupu.

Postupně se začal náš tým rozrůstat, sbírat zkušenosti a s tím jsem zrychloval i já odjel jsem nespočet závodů obvykle bez havárií. Vždycky jsem chtěl udělat pro tým vše, odvést dobrou práci a hlavně dovést body.. někdy se to podařilo a někdy zase ne. Největší radost mám z výsledku v RBR cupu, kde jsem ukázali, že nejsme jen kluci, se kterými si budou vytírat prdel, ale že jsme sakra konkurenční tým.

Z osobních úspěchů nejde zapomenout na titul v BRC, diplom tu mám pověšený na zdi 🙂 a na to už nikdy nezapomenu. Druhý titul jsem přidal v FM Summer cupu, je to titul ve třídě, ale těším mě, že jsem našel přemožitele jen 2x a vždy to dotáhl do cíle. Nesmím zapomenout poděkovat Fildovi, bez kterého bych dnes jezdil na šipkách, Kryštofovi za Design vozu, Davidovi za rozpisy, Matějovi a Radkovi za články, Radkovi za ty nezapomenutelné souboje, které rozhodně nekončí, a také Honzovi, který mě přesně před rokem oslovil.

Vytvořili jsme tu takovou partu, že by nám ji mohl kdokoliv závidět, teď už to není jen hra, stal se z toho takový „životní cíl“, za kterým všichni jdeme. Mockrát všem děkuji, za společně strávený rok a už nezbývá nic jiného než FADOS GO!!! 😀 FADOS navždy !!!

Díky Michalovi, za krásná slova.

Tiskový tým Fados.

SOUVISEjÍCÍ PŘÍSPĚVKY

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

87FanoušciTo se mi líbí
0NásledovníciNásledovat
9OdběrateléOdebírat

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY